Ledendag en studentenborrel 2018 – wederom een succes!

Gisteren, 7 april 2018, was het weer zo ver: onze jaarlijkse ledendag! WhatsApp Image 2018-04-07 at 17.58.00
Zoals andere jaren, was het weer een druk programma! Voorafgaand aan de Algemene Ledenvergadering presenteerde de winnaars van de Marnixprijs 2017, Christiaan van der Kaaij en Juriaan Schnezler  hun profielwerkstuk: ‘ABN-Amro en de VOC’ Het onderwerp sprak bij velen tot de verbeelding en vele vragen volgden dan ook. Op de pagina activiteiten kun je de presentatie en betreffende werkstuk terugvinden. Tijdens het meer serieuze gedeelte van de dag hebben we niet alleen gehoord over de bezigheden van de Reünistenvereniging in’t afgelopen en komende jaar – doelend op de borrels die we hebben georganiseerd voor studentleden, de overgang van twee naar een totaal nieuw clubblaadje en het opstarten van de bezigheden voor de Grote Reünie in september 2018. Eindelijk mochten we Robert Koning officieel verwelkomen in ons bestuur als fiscus én we hebben, zoals altijd, meer gehoord over de huidige stand van zaken op het Marnix, ditmaal door nieuwe rectrix Yolande de Beer. Als afsluiter konden we ouderwets de schoolbanken in om te genieten van een wiskundeles door docent Erik Berkhof, die ons meer leerde over verschillende soorten “netwerken” en de basisformules achter Google’s PageRank. Met een lekkere lunch werd de dag afgesloten en kon de voorbereiding voor de studentenborrel beginnen. 

‘s Middags om 15:00, na afloop van de Algemene Ledenvergadering, hebben we opnieuw een borrel georganiseerd voor alle oud-leerlingen die het afgelopen jaar van het Marnix afscheid hebben genomen. Met een opkomst van zo’n 22 oud-leerlingen, van wie bovendien 11 zich als student-lid hebben ingeschreven bij onze vereniging én een heerlijk zonnetje, kunnen we terugkijken op een geslaagd evenement waar we hopelijk dit jaar nog een vervolg aan kunnen geven. Foto’s van onze jaarlijkse ledendag vindt u hier.

 

Een reactie achterlaten