Diploma-uitreiking 2016

Vrijdag 1 juli was de langverwachte dag voor 99% van de eindexamenkandidaten van het Marnix Gymnasium, de diploma-uitreiking in De Doelen! Namens de reünistenvereniging en de jury van de Marnixprijs heeft Fred-Jan Nesselaar allen gefeliciteerd en hen geïnformeerd over onze vereniging. Op 8 april 2017 zullen wij voor de afgezwaaide klas een borrel organiseren, een mooi moment om elkaar weer terug te zien en alle nieuwe ervaringen na het Marnix uit te wisselen.

Vervolgens heeft onze vereniging de Marnixprijs (geldprijs van € 150,– voor het beste profielwerkstuk) uitgereikt. Voor elk profiel had de school een werkstuk genomineerd. Nietsvermoedend werden de genomineerde profielwerkstukken genoemd en beschreven. De Marnixprijscommissie van onze vereniging had van tevoren alle werkstukken bestudeerd en een winnaar geselecteerd. Juryvoorzitter Fred-Jan Nesselaar lichtte de uitslag toe en maakte het winnende profielwerkstuk bekend: Babylonische Spraakverrijking door Nienke Tempel en Adrian Vrijenhoek, over het tweetalig opvoeden van kinderen. De jury was duidelijk onder de indruk van het onderzoek; beiden gefeliciteerd! Wij nodigen hen uit om op de ledendag volgend jaar hun onderzoek te presenteren op onze ledendag.

Een reactie achterlaten